DASHA
Epoque Quartet a Pajky Pajk Quintet

Dušan Kollár, j.h.
3. 9. 2024
Letní kino Beroun

Dasha, majitelka nezaměnitelného hlasu a držitelka ceny Thálie za roli v muzikálu Jesus Christ Superstar vešla v široké povědomí díky oblíbenému pořadu StarDance, když hvězdy tančí. V Berouně se představí ve velkolepém projektu, v rámci kterého bude moci naplno využít svůj široký hlasový potenciál. Během bohatého programu zazní skladby napříč žánry od kvalitního popu přes funky, soul až k muzikálovým melodiím a jazzovým skladbám z jejího nejnovějšího projektu Ellaboration, který je poctou Elle Fitzgerald. Nezapomenutelný hudební zážitek umocní skvělá kapela Martina Kumžáka Pajky Pajk a Epoque Quartet. Navíc se můžete těšit i na vzácného hosta – zakládajícího člena 4TETu Dušana Kollára. 

Jako předkapela vystoupí berounská kapela "Soften disHarmony. Tato mladá crossoverová formace se žánrově pohybuje na pomezí jazzu, rocku a worldmusic s občasnými výlety i do dalších žánrových zákoutí. V rámci večera se představí s autorskými skladbami s českými texty v podání majitelky medového hlasu Šárky Pexové.

Nenechte si ujít tuto našlapanou show a přijďte se rozloučit s létem ve velkém stylu!!!!
Předprodej v síti Ticketportal a v MIC Beroun!

Program:

18:30 Soften disHarmony

19:30 Dasha, Epoque Quartet a Pajky Pajk Quintet, Dušan Kollár, j.h.

Epoque Quartet

Multižánrový Epoque Quartet v roce 2024 oslaví 25 let od svého založení. Během této doby si našel pevné místo na české a evropské hudební scéně, výrazně posunul hranice kvartetního repertoáru a vyprofiloval se ve špičkový soubor, který je zván ke spolupráci celou řadou skvělých hudebníků z různých odvětví muzikantské branže.

Dasha
Pajky Pajk Quintet
Martina Kumžáka

Dirigent, skladatel a pianista Martin Kumžák je autorem všech aranží k písním Dashy i  StarDance, když hvězdy tančí od začátku projektu. Kromě big bandu Moondance orchestra působí v jeho komornější verzi, kvintetu Pajky Pajk ve složení Martin Lehký (basová kytara), Tomáš Brožek (bicí), Pavel Plánka (perkuse) a Peter Binder (kytara).

Dušan Kollár

Zakládajícího a zároveň suverénně nejvyššího člena 4TETu znáte také z vokální skupiny Moondance orchestra díky jeho dlouholeté spolupráci s oblíbeným pořadem StarDance, když hvězdy tančí. Má za sebou řadu úspěchů také jako muzikálový herec v divadlech Broadway, Kalich, Hybernia nebo Karlín. 


Soften disHarmony

Jako předkapela vystoupí berounská hudební skupina "Soften disHarmony". Tato mladá crossoverová formace se žánrově pohybuje na pomezí jazzu, rocku a worldmusic s občasnými výlety i do dalších žánrových zákoutí. V rámci večera se představí s autorskými českými skladbami v podání jejich autorky, majitelky medového hlasu, Šárky Pexové. Bližší info zde.